SALON ÜYELİĞİ

SALON  ÜYELİK SİSTEMİ
Benim salonum alışılmış salonlardan çok farklıdır. 
 
Sebebi ise normal salonlardaki gibi elinize antrenman programını verip salonda takıl demiyoruz. Hatta size antrenman programı bile yazmıyoruz.
 
Çünkü sizi biz çalıştırıyoruz. Salona geldiğinizde antrenmanın başından sonuna kadar biz çalıştırıp antrenmanınızı biz bitiriyoruz.
 
Size özel beslenme programı hazırlıyoruz ve uygulamanız için motivenizi en yüksekte tutuyoruz.
 
Normal salonlardan bir farkımız daha ekipmanımızın daha fazla olmasıdır. Örnek olarak normal salonlarda en fazla 3 çift dumbell olur. Bizde 10 çift dumbell var. Salonumuzda son sistem havalandırma mevcut olup asla ter kokusu veya herhangi bir kötü koku çekmeyeceğinizi garanti ediyoruz.
 
Salonumuz ders sistemli olduğu için salonda asla kalabalık olmaz ve rahat bir ortamda antrenman yapabilirsiniz. Salonumuza gelen üyelerimizi özenle seçtiğimizi de belirtmek isteriz. Yanlış anlaşılmasın ama her gelen kişiyi salonumuza kabul etsek kalitemiz bozulacaktır. Bunu kendimize prensip haline getirdik.
 Salonumuzda 7 tane antrenör hizmet vermektedir.
 
ANTRENMAN SİSTEMİ NASIL ?
Salona sizin istediğiniz saatlerde ve günlerde gelmenizi sağlıyoruz. Salona geldiğiniz saatte tek öğrencimiz sizseniz salondaki hocalarımız bir tek size antrenman yaptırır. Fakat sizin geldiğiniz saatte sizinle aynı amacı taşıyan 3 kişi varsa 3 kişi ile aynı anda antrenman yaparsınız ve başınızda 2 tane hoca olur.
 
 
Daha detaylı bilgi için sizi salonumuza bekleriz.
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 09.00-23.00
CUMARTESİ 12.00-20.00
PAZAR (KAPALI_eylül ayı itibaeri ile pazar gunlerı de hızmet verecegiz)
 
 
FİYATLAR 
 
3 AY 500TL             6 AY 800TL                    1 YIL 1200TL
 
Ödemeler nakit yada kredi kartı ile peşin alınır.Sadece bonus kredi kartlarına taksit imkanımız vardır.
 
© 2018 KB TEAM | Tüm Hakları Saklıdır. Data1