UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan Eğitim Nedir ?

KİŞİNİN AMACINA VE KİŞİSEL BİLGİLERİNE GÖRE HAZIRLANMIŞ VE KOLAYCA UYGULAYABİLECEĞİNİZ BESLENME VE ANTRENMAN PROGRAMIDIR.

Satın aldığınız sure boyunca ıstedıgınız zaman sorularınızı maıl yolu ıle ıletebılırsınız.
 

Programa başladıktan 1 ay sonra yeni fotoğraflarınızı gönderiyorsunuz ve eksik kalan bölgelerinizi ve gelişiminize göre programları tekrar yeniliyorum..
 

Satın almak için yapılması gerekenler ; whatapp yolu ile başvuru formunu istemek 0539 950 36 48
Başvuru işleminiz bittikten sonra 24 saat içinde programlarınızı sıze özel olarak hazırlayıp tarafınıza iletiyorum.
 

Sıkça Sorulan Sorular

1- Antrenman programını evde uygulayabilir miyim?- Hayır evde çalışmak için program hazırlamıyorum.Çünkü evde vucut yapamazsınız.
 

2. Ekstra gıda takviyesi,ilaç vs. kullanacak mıyım veya gerek var mı?-Hayır Ekstra hiç birşey almanıza kullanmanıza gerek yok.Benim size özel hazırladığım beslenme programına uyarsanız hiç bir gıda takviyesine ihtiyaç duymazsınız. Zaten beslenmeye uymayacaksanız en iyi sonucları alamazsınız.
 

3. Hazırlayacağınız programlar bize ağır gelir mi? –Hayır.Çünkü sizden aldığım bilgiler doğrultusunda kişye özel olarak hazırlıyorum programları.
 

4. Soru sorabilir miyiz?-Evet istediğiniz zaman whatsapp yolu ile yada telefonumu arayıp çalıştığımız süre boyunca sorularınızı sorabilirsiniz.
 

5. Kredi kartı kullanmıyorum ödemeyi hesaba yatırsam olur mu?-Ödemenizi hesaba yatırabilirsiniz.Hatta gelip benimle tanışıp elden ödeme bile yapabiliriniz.Hesap numarası bilgileri için telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.


6. Hocam programları yanınına gelip hazırlatablir miyiz?-Yanıma gelirseniz sadece tanışmış oluruz.Programları gunduz vakti hazırlayacak vakitim yok malesef.Çünkü her saat başı öğrencim var özel ders veriyorum.Programları gece eve gittğimde hazırlayabiliyorum.


7. Programlara başladıktan sonra ne zaman etki görürüm?-Programlara başladıktan 1 hafta içinde etki görmeye başlarsınız.Çünkü antrenmanlarınızı ve beslenmenizi hatasız yaptıgınız için vucudunuz hemen tepki vermeye başlayacaktır.

 

FİYATLAR

 

3 AY 500TL              6 AY 800TL

SATIN ALMAK İÇİN WHATAPP YOLU İLE BAŞVURU FORMU İSTEYİNİZ 0539 950 36 48

 

 

© 2018 KB TEAM | Tüm Hakları Saklıdır. Data1